Безпека дітей під час війни


Безпека дітей під час війни є вожливим питанням сьогодення. Життя в сучасних реаліях є дуже складне і знання з безпеки життєдіяльності є неабияк важливим його компонентом, як для дорослих так і для дітей. Тому важливо проінформувати дітей про алгорит дій під час воєнних дій, адже "Проінформована дитина - це озброєний військовий". Бережіть себе і перемога буде за нами!


Чим зайняти дитину в надзвичайній ситуації

Опис :У надзвичайній ситуації діти переживають стрес, страх і невизначеність. Батькам потрібно продовжувати оточувати їх турботою та спробувати переключити їхню увагу. У цьому буклеті ми зібрали ігри та заняття для дітей, які опинилися у незвичних для себе обставинах.

Автор: ЮНІСЕФ, USAIDВолонтерська група #миготові та психологиня Світлана Ройз розробили пам’ятку для сімей про те, як підготувати дітей до екстрених

ситуацій.

"Дітей важливо готувати до надзвичайних ситуацій для того, щоб інформація, яку вони можуть отримати під час самої ситуації, не була шокуючою та травматичною. 

Підготовка робить стрес дитини "експертним", виводить дитину та дорослого зі стану  травматичної безпорадності та вразливості. Ми протиставляємо тривозі  продуктивні дії", – пише психологиня Світлана Ройз.

Сирена – моя помічниця. Що таке сигнал повітряної тривоги та як поводитися - анімований ролик дітям

Відео для дітей - Розроблено за допомогою психолога ГС «Освіторія» Інформаційний ролик для дітей про правила поведінки у випадку сигналу "Повітряна тривога": звук сирени - наш друг, як обрати безпечне місце в будівлі, що взяти з собою в укриття.

З любов'ю до дітей України,Команда Filancy https://filancy.com/


Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: лісовий скарб

Мультфільм про захоплюючі історії з життя хлопчика Сашка та його кота Шкоди, які завдяки знанням правил мінної безпеки уникають всіх пасток підступних мін. Більше інформації на сайті stopmina.com

Немає коментарів:

Дописати коментар